מי

אני?

היי, אני מיה בן אפרים, דיאטנית קלינית מוסמכת מזה 18 שנה, מתמחה בהפרעות אכילה, סכרת, מחלות מעי דלקתיות [קרוהן, קוליטיס], בוגרת BSc בתזונה קלינית מאוניברסיטת North London University. בעלת רשת תכניות דיגיטליות לירידה במשקל לנשים ולגברים.

את הכשרתי המעשית (SRD in Dietetic) רכשתי בבתי חולים באנגליה ושנתיים לאחר סיום התואר, בבית החולים Swanse – Morriston Hospital ו- St Tomas. בוגרת קורס Coaching מ- Kings Collage, לונדון.

בשנותיי הראשונות לאחר לימודי, עבדתי בטיפול פרטני והנחיית סדנאות במועדוני הולמס פלייס, לאחר ההצלחה המסחררת והירידות המדהימות, רכשתי ביטחון בגישה שלי ויצאתי לדרכי כעצמאית.

משנת 2006 אני מנהלת קליניקה פרטית, יועצת למסעדות (Culinary Dietician), כותבת למגזיני בריאות ואוכל, מרואיינת בתוכניות לייף סטייל ובריאות.

מיה בן אפרים

בעברי הייתי דיאטנית אתר המסעדות 2eat ויועצת קולינארית לתפריטי בריאות במסעדות, בתי קפה ומלונות בהן: רשת ריבר נודלס בר, רשת פרש קיטשן, רשת מלונות פרימה, ממילא ירושלים, רשת לחם ארז, רשת Fiteat, ומלווה על פי מידת הצורך.

את התשוקה שלי לאורח חיים בריא אני מגשימה על-ידי השתתפות בהרצאות, בפאנלים ובכנסים בארץ ובעולם, בסרטונים ברשתות, בכתיבה למגזינים, ובייעוץ קולינרי למוסדות ועסקים.

את השיטה שלי והנוסחה לירידה במשקל ושמירה על התוצאות שכללתי ודייקתי במשך שנים על בסיס ידע קליני וניסיון עם עשרות אלפי גברים ונשים, מחקרים עדכניים, מאות קבוצות שניהלתי והרבה אהבה לאנשים.

מהי הגישה שלי לתזונה ואורח חיים בריא?

אני מאמינה שאוכל הוא התשוקה האמיתית לחיים. ללמוד לאכול נכון הוא הבסיס לקיומנו, לבריאותנו, ולהשראה שלנו לילדינו ועתידם.

הבנה על אורח חיים בריא חיוני בכל בית בישראל ובעולם, הוא המפתח להתנהגות בריאה ושמחה עם אוכל, להפחתת הפרעות אכילה בגיל ההבגרות, למניעת מחלות  ולשמירה על תוצאות ומשקל יציב לאורך זמן, ללא תנודות. הכל מתחיל ונגמר בהבנה של הגוף שלנו, הצרכים שלו והאיזון המדוייק בין אבות המזון הנכונים לנו.

גם כשאת בתהליך ירידה במשקל, האוכל יכול להיות מאוד טעים ואפילו מפנק, הרגלי אכילה בריאים ונכונים ישמרו עלייך ויסייעו לך ולמשפחתך לשמור על משקל נכון ובריא, עם מאכלים, מתכונים וסוגי מזונות שילוו אותך לכל החיים.